Hemen Arailetişim

Monthly Archives: Haziran 2017

  • 0

Evden Eve Nakliyat

Category : Hizmetlerimiz

istanbul Himmetoğlu Evden Eve Nakliyat şirketimiz sizlere %100 kapalı araç garantisi vermektedir. Eşyalarınıza göre araç tespiti yapılır , en ekonomik ve garantili nakliyat hizmeti verilir. Kapalı araçlarımız çeşitli olup güvenli taşımalara göre dizayn edilmiştir.

istanbul Evden eve nakliyat konusunda profesyonel ekibimiz ile eski evinizden eşyalarınızdan alınmasıyla başlayan süreçten yeni evinize taşınmasına kadar olan sürece kadar  taşımanın her aşamasında sizlere destek vermekteyiz.

 

 


  • 0

Ofisden Ofise Nakliyat

Category : Hizmetlerimiz

istanbul Himmetoğlu Nakliyat Firmamız taşınan ofisi sigortaya tabi tutar ve olası bir hasar durumunda taşınan ofis Firmamız ile değil direkt olarak sigorta acentası ile muhataptır. Ayrıca sigorta poliçesi taşıma günü ofis görevlisine Firmamız tarafından teslim edilecektir.
Sigortalı Ofis İşyeri Taşıma; Ofis ve iş yerinizi şehir içi ve şehirler arası taşınma işlemini istanbul Himmetoğlu Nakliyat garantisi, güvencesi ve tecrübesiyle gerçekleştiriyoruz istanbul Himmetoğlu Nakliyat firmamız ofis eşyalarınız nasıl aldıysa o şekilde size teslim eder. Firmamızdan kaynaklanacak hasar ve ziyanlarda masrafları karşılama taahhütünde bulunmaktayız. Sizde güvenilir bir firma ile sigortalı ofis ve iş yeri taşıtmak istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz..


  • 0

Eşya Paketleme

Category : Hizmetlerimiz

*AMBALAJLI    *MARANGOZLU  *SİGORTALI  *GARANTİLİ 

Ev eşyasının taşınması esnasında eşyanızın zarar görmemesi için mutlaka ambalajlı olarak taşınması gerekir. Kaliteli ambalaj malzemeleri ve bu işin uzmanları tarafından yapılması, eşyanızın güvenle taşınması için olmazsa olmaz şartlarıdır.

Ambalajlama içerme, koruma ve bilgi verme işlevlerini yerine getirmek amaciyla ürünlerin koruyucu malzeme ve ambalaj kaplari kullanilarak bu standardda yer alan metotlarla sarilmalari ve/veya kaplara yerleştirilmeleridir.

Paketleme işlemi, tüm ekipmanın, malzemenin ve parçaların taşıma yöntemini ve araçların belirlenmesini, uygun şekilde depolanmasını, ambalajlanmasını, muhafazasını ve sevkıyat faaliyetlerini düzenler. Ürün paketlenirken ürüne has özellikler ve ihtiyaçlar unutulmamalıdır. Bu durum da farklı paketleme koruma yöntemlerinin ve paketleme kategorilerinin oluşmasını zorunlu kılmaktadır.


  • 0

Ev Taşırken Paketleme Nasıl Yapılır

Category : Blog

Paketleme Nasıl Yapılır?

mehraba istanbul evden eve nakliyat ziyaretcimiz bu yazımızda paketleme nasıl yapılmalı onu anlatıcam ilk aşamada yapılması gereken iyi bir hazırlık ve acele edilmeden yapılan bir planlamadır. Evden eve nakliyat yapılmadan önce hazırlayacağınız ve üzerinde sırası ile yapılacak işlerin yazılı olduğu bir plan defteri sizin taşınma işlemi sırasında hiçbir noktayı atlamamanızı sağlayacaktır.
Evden eve nakliyat işlemini yapacak firmanın K1, K2, K3 gibi yetki belgeleri olup olmadığını araştırınız. Evden eve nakliyatı yapacak olan aracın kapalı kasa bir kamyon olması da bu sürecin olmazsa olmazlarındandır. Bununla birlikte eşyanız ne kadar çok ise ona uygun bir araç belirlenmelidir. Halihazırda üç evlik eşya taşıyan şirketler dahi mevcuttur.
Hukuksal yönden avantajlı konumda olan taraf siz olmak istiyorsanız kesinlikle teslimatı yapacak ola evden eve nakliyat şirketiyle muhakkak bir sözleşme imzalayınız. Sözleşmenin ve sigorta evraklarının birer suretini evden eve nakliyat şirketinden talep ediniz.
Koli, streç, gazete, balonlu plastik, etiket, ip, koli bandı, makas gibi teslimat araç-gereç hizmetleri sunan bir evden eve nakliyat firmasıyla anlaşırsanız taşınma işlemi güvenli ve rahat bir şekilde gerçekleşecektir. Eğer firmanız bu hizmeti veremiyorsa hazırladığınız kolilerin içinde ne olduğunu ve gitmesi gereken odayı üzerine mutlaka yazınız. Bu işlem ile yerleştirme işlemi sırasında zamandan büyük oranda tasarruf edersiniz. Kırılabilecek eşyaların bulunduğu kolilerin üzerine keçeli kalemle dikkat çekecek şekilde mutlaka ‘kırılabilir’ ibaresini yazınız.
Evden eve nakliyat yapılırken buzdolabı, fırın, bulaşık makinesi gibi eşyalarınızı kesinlikle koli bandı ile bantlamayınız ; çünkü koli bandı eşyalarınız üzerinde iz bırakabilmektedir. Taşınma sırasında halılarınızı rulo yapıp açılmaması için bantlayabilirsiniz. Ivır-zıvır denilebilecek eşyalarınız toplu bir şekilde bir koliye koyabilirsiniz. Taşınma işlemi sırasında sağlam koli ve sağlam taşıma torbaları kullanınız. Kolilerinizin açılmaması için alt kısımlarını mutlaka koli bandı ile güçlendiriniz.